Skocz do zawartości

WC strasznie przenośne


marek

Rekomendowane odpowiedzi

o mnie płyny też zastanawiają... do tego wytrzymałość kibelka... usiąść w to wszystko niezbyt bym chciał :) Gorzej jak worek pęknie a my będziemy w ... :jump:

 

Ale zamiast deski dorobić blacik i krzesełko jak się patrzy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wynalazek jakoś dziwnie mnie nastraja i myśl techniczną ukierunkowuje na wschód ... ten najbliższy :ok:

 

Kiedyś byłem na budowie w Magnitogorsku i sytuacja zmusiła mnie bym udał się do publicznej toalety. Była zima. Wchodzę, patrzę (oczy mi łzami zaszły od ciężkiego powietrza), a tam szereg drzwi wahadłowych (takich jak w salunach na dzikim zachodzie), a za nimi ... dziura i miejsce na dwie stopy ... do pozycji "na Małysza". Jak się przyjęło wymaganą i wymuszoną pozycję w "kabinie", nad dzrwiczki typu "bonanza" wystawała jedynie głowa. Wszyscy użwtkownicy jakoś dziwnie się zachowywali ... wchodzili, zdejmowali czapki, kucali i ... do dzieła. Hmmm, tylko po co zdejmowali czapki? :ok: Początkowo myślałem, że to jakiś miejscowy zwyczaj, że podchodzą do sprawy jak do obrzędu. Ale koledzy mnie uświadomili ... zdejmują po to, by im nikt jej z głowy nie zakosił, no bo jak by go dogonił ze spodniami na butach? :ok::):):ok:

 

Tak więc w pierwszym wariancie należu zwrócić szczególną uwagę na wytrzymałość worak by sobie pięt w butach nie przysrać, w drugim zaś można stracić czapkę i wyjść podtrutym.

Wybrałbym jednak saperkę i jakiś zaciszny, leśny zakątek :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie lubie czapek :zlo:

 

Kibla nie kupie, bo saperke już mam :)

 

 

Chociaż ciągle mam ochote przerobić go na taboret...

 

w sumie jakbym miał jakiegoś wroga - prezent jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dworcu kolejowym w ówczesnym Leningradzie też były takie toalety o jakich mówi shogun-zag. Pływałem kiedyś na japońskim statku gdzie były tylko takie klopy chociaż z pełnymi drzwiami. Wyobraźcie sobie załatwianie sprawy przy stanie morza - lekki sztormik. Podczas huraganu to już ekwilibrystyka.

Człowiek nie musi jeść ale wypróżnić się musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiszon - jeżeli coś Ci to powie, był to bulk-carrier, poj brutto 16 477 RT, Angelos Protostatos, długośc kadłuba 147 m, moc maszyn 7200 KM, sygn. rozpoznawczy HQCO4.

Domyślam się, że największy statek na którym Ty byłeś to kalosz do zwiedzania portu Szczecin na którym przebyłeś chorobę morską i z wycieczki po porcie prócz karmienia ryb niczego nie pamiętasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lepciak, no chyba nie musi... ale porownujac parametry tej lajby co mial Pan (lub nie) przyjemnosc plywac, to promy ktorymi z kolei ja kilkukrotnie mialem przyjemnosc (i to wielką) plywac byly wieksze ... przykladowo Serenade miał długość - 203 m szerokość - 31.5 m max. ilość pasażerów - 2852 kabiny - 986 koje - 2700 samochody - 360.... no i nie porownujac chyba bardzie komfortowy..

tak wiec nie ma potrzeby byc az tak zarozumialym i chamskim... Panie Lepciak, rozumiem (Pan chyba nie) ze nie kazdy moze sie cieszyc tak duzym dorobkiem zyciowych doswiadczen jak nie wylaczajac innych Pan... jestem zdegustowany Pana postawa i czuje sie urazony ostatnimi Pana wypowiedziami... serdecznie pozdrawiam i zycze kolejnych trafnych wypowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.