Skocz do zawartości

Szklarska Poręba


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; właśnie wróciliśmy ze Szklarskiej Poręby. Śniegu na Puchatku,Śnieżynce,Ścianie i FIS-sie jest tyle,że można pojeżdzić.Lolobrygida nie czynna,Hala Śrenicka;dobre warunki.Jak w temacie chciałem przestrzec wszystkich, którzy mają anteny CB:na parkingu obok wodospadu Szklarki kradną.Wróciłem bez anteny. Bandyta jeden , obciął kabel i wraz z uchwytem,batem zabrał. Zgłosiłem na policji,przyjeli zgłoszenie, napisali protokół i czekam. Mam pewne podejżenia,pytaliśmy o najkrótszą drogę do Chybotka człowieka handlującego na pobliskim placu,wiedział,że zajmie to nam co najmniej 1 godzine.Kto z kierowców teraz w czasach elektroniki wozi ze sobą cęgi do cięcia kabla drutu? Ten banbyta to miał,bo najpierw próbował nożem następnie po nie udanej próbie obciął kabel właśnie cęgami . Miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ! Trzeba mieć odmrażacz w aerozolu i po 3 minutach szmatkę ścierasz lód . Jedyna wadą jest to że antena na magnes przy dłuższym używaniu robi ślady na lakierze . Kiedys na Mazurach taki s....n proponował mi sprzedaż takiego obciętego Wilsona . Dobrze że Basia mnie powstrzymała bo bym gnoja zlinczował !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wadą jest to że antena na magnes przy dłuższym używaniu robi ślady na lakierze

 

jest i na to sposób..... ja w miejscu, gdzie magnes styka się z karoserią naklejam podkłade z folii samoprzylepnej ( takiej samej z jakiej są reklamy na samochodach ), ale i nie zapominam o przetarciu jej wilgotna szmatka, aby usunac pozostałe zanieczyszenia pojawiajace sie na mojej "podkładce" :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3, :hehe: ale miales prawo nie wiedzieć ze tam są tacy ZŁODZIEJE !

 

Powiem tak: w ostatnim czasie ten rejon znacznie się uspokoił, jest to zaletą tego, że dużo „amatorów cudzej własności” wyjechało za pracą. Nie wszyscy też potrafią pracować, więc pozostali... To ci właśnie, z którymi miałeś przygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja nie musiałem nigdzie wyjeżdżać ..

podprowadzili mi ml145 z dachu busa T4(Warszawska Praga-Środkowa róg Stalowej)

ja ażeby zdjąć antenę z dachu wchodziłem po fotelu kierowcy...

widocznie potrzebujący są sprytniejsi

parkuję w stolicy w najróżniejszych zakątkach (z racji wykonywanego zawodu-monter drzwi )ale Praga to Praga i to w biały dzień...

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ukradli blyskawicznie wszedlem na 4 pietro odebralem ksiazke w drzwiach i powrot ( 2,5 minuty) po powrocie zostal przewod wystajacy z drzwi :hmm: najlepsze ze znalazlem moja antene na innym aucie ( jedyna taka w sosnowcu ) ale cykor jestem i nie potrafie podejsc i zdjac tak jak inni to robia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.