Skocz do zawartości

Znowu mam przyczepkę!!! :-)


twjsm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Ładnych parę tygodni się nie odzywałem na forum, ale je pilnie śledziłem....

Po sprzedaniu mojej poprzedniej przyczepki na początku listopada 2007 (Niewiadów 126NT), dużo czasu poświęcałem w sieci na poszukiwanie kolejnej :D.

Przeglądanie ofert w sieci, wymiana mail'i informacyjnych, kilka wyjazdów - na wizje w "realu", i w końcu temat ZREALIZOWAŁEM :D

 

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem 10-cio letniej przyczepki DELTA 4300TZ (produkcji angielskiej - ABI Caravans Limited).

Moje wstępne założenia - zostały zrealizowane:

- połowę młodsza (N126 miała lat dwadzieścia);

- ponad metr wnętrza dłuższa (N126NT: 3,1m, obecna: 4,3m);

- DMC nie większe niż 1200 (moja ma 1050);

- dwie części do spania - w tym jedna zamykana sypialnia, stosunkowo duża kuchnia, łazienka, stałe WC.....

Oczywiście założenia dotyczące jej stanu technicznego oraz wyposażenia zostały przeze mnie gruntownie sprawdzone. O pieniądzach nie warto mówić. Przeglądając dziesiątki ofert, porównując modele, ceny, wyposażenie uważam, że cena jaką zapłaciłem była rozsądna i co najważniejsze zgodna z wcześniejszymi założeniami i planami.

 

Przyczepkę kupiłem w Polsce w jednym z komisów specjalizujących się w sprzęcie kamingowym (przyczepy, campery). Do Polski trafiła z Holandii pod koniec ub. roku - jest jeszcze na numerach holenderskich...

 

Tak więc przede mną już tylko stosunkowo przyjemne (coraz dłuższe w związku ze zbiżającym się kolejnym sezonem) prace przy "NIEJ". Teoretycznie nie ma ich dużo ale myślę, że każdy taki sprzęt wymaga trochę pracy, aby go troszkę zindywidualizować - uzupełnić o własny "profil". itp.. itd..

 

Na razie nie dysponuję jeszcze dobrymi fotkami, oczywiście jak tylko je zrobię nie omieszkam się pochwalić :D

 

Jeszcze raz pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam gratulacje ze swojej strony. Dobrze ze szybko przekonales sie ze do 5 tys. to nic specjalnego sie nie kupi (szczegolnie dla kogos kto z karawaningiem jest obeznany).

 

Pssst. Udalo mi sie znalesc w holandii twoj model cycepki

http://link.marktplaats.nl/137072764

To ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nalegacie - więc na szybko - oto kilka pierwszych fotek...

 

Wypatrzyła ją moja ŻONA!!!

Mi się również spodobała. Szczególnie, że ma stosunkowo nietypową kolorystykę.

Jest od góry kremowa, pośrodku popielata (tego zdjęcie nie oddaje za dobrze), dół ma ciemnozielony, do tego lekko przyciemnone szyby.

 

Te zdjęcia oddają stan w jakim stałem sie jej właścicielem.

Tak jak pisałm powyżej, teraz czas na własną inwencję twórczą :D

 


Kącik tylny :-)

post-37431-imported-73e4c984-fa6e-4ed2-b494-03b134046007_thumb.jpg

 

Widok przód wnętrza...

post-37431-imported-6aba733a-4d33-49d7-9a48-71db47f8a241_thumb.jpg

 

Prawy przód ...:-)

post-37431-imported-6e67ff36-dad4-4f1a-8b2d-761dcd279fda_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleee, fajniutka jest.

 

I czyściutka jaka.

I fajny ten schowek wielki z przodu.

I te klapy z boku.

I kawkę jest gdzie wypić nie składając łóżka.

 

Podoba mi się, zazdraszczać zaczynam nawet. :D

 

Jacek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.