Skocz do zawartości

ogrzewanie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ogrzewanie panelami LOGEN podłączonymi poprzez termostat. Także, nie muszę wyłączać z zasilania. Panele są bezpieczne, w poprzedniej przyczepie eksploatowałem je 12 lat i bez awaryjnie, w tej ubiegły sezon i też się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogrzewanie panelami LOGEN podłączonymi poprzez termostat. Także, nie muszę wyłączać z zasilania. Panele są bezpieczne, w poprzedniej przyczepie eksploatowałem je 12 lat i bez awaryjnie, w tej ubiegły sezon i też się sprawdziły.

 

prosze o więcej szczegółów ...bo tego zbytnio nie znam patentu...wszelkie informacje , gdzie i za ile ...no dosłownie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są dwa wyjścia:

1. zmienić przyczepę

2. dołożyć trume

 

No ale może nie zmieniajmy tematu. Niech założyciel wątku powie czego się boi i będziemy starać się rozwiać jego wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z niepokojem podchodziłem do nocnego ogrzewania trumą,ale się przemogłem.

Mimo to przed zaśnięciem trochę się obawiam.Niestety w mojej okolicy nie za bardzo jest gdzie zrobić przegląd instalacji gazowej.Wszystko śmiga dobrze,ale wolałbym mieć pewność szczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to woda z mydełkiem i sprawdzamy wszystkie połączenia. Każdy serwis instalacji samochodowych LPG powinien mieć czujnik gazu, każda stacja diagnostyczna również go ma :). Podjedź i za przysłowiowego browarka powinni sprawdzić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to woda z mydełkiem i sprawdzamy wszystkie połączenia. Każdy serwis instalacji samochodowych LPG powinien mieć czujnik gazu, każda stacja diagnostyczna również go ma :). Podjedź i za przysłowiowego browarka powinni sprawdzić.

 

Pozdrawiam!

 

Tomii,tak to już sprawdzałem,nawet nie wodą z mydełkiem tylko mam taki specjalny sprej Wurtha do psikania,ale wszędzie nie da się dotrzeć,szczególnie gdzieś tam za lodówką,podobno takie instalacje sprawdza się jakoś ciśnieniowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę http://www.fanklub-niewiadowek.com/viewtopic.php?f=4&t=240&st=0&sk=t&sd=a&sid=17e58a2606eda61389242bc9fcdaa895&start=15 to zobaczysz jak wyglądają i gdzie są zamontowane i podyskutujemy na naszej stronie.

 

ok , ale to nie dziś...

zagarne w przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano cisnieniowo sie sprawdza. Musisz pogadac z czlowiekiem ktory spawa instalacje gazowe w domach. Mi ostatnio spawali w mieszkaniu, potem podpinaja zegar i pompuja cisnienie. Iles to czasu wisi i nie ma prawa spasc cisnienie. Maja tez porzadne czujniki. Ci na stacjach nawet nie wiedza jak dzialaja - wiem bo mam LPG w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Przyczepkę mamy od zeszłego roku od września ale dopiero w tym roku na majówce spaliśmy w niej ,więc obawiałem się tego ogrzewania troszeczke bałem zostawić , Mam trume .Ale rozwialiście moje wątpliwości i dzięki wam za to .Fakt faktem ale lodówka chodziła cały czas i tam nawet nie pomyślałem że może coś się stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii,tak to już sprawdzałem,nawet nie wodą z mydełkiem tylko mam taki specjalny sprej Wurtha do psikania,ale wszędzie nie da się dotrzeć,szczególnie gdzieś tam za lodówką,podobno takie instalacje sprawdza się jakoś ciśnieniowo.

 

Tak samo sprawdzaliśmy ścieżki gazowe przy palnikach. Najłatwiej U-rurka z wodą i gruszka taka jak do ciśnieniomierza w domu :). Może zbuduje coś takiego na następny Zlot i zrobimy "dzień szczelnej instalacji gazowej" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.