Skocz do zawartości

Dobry kemping na Mierzei Wiślanej !


Veronki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zwolenników tej formy wypoczynku!

Ja od niedawna jestem fanem takiego spędzania wolnego czasu. W tamtym roku byłam u ciotki na działce w Dębkach (okolica super) działka niestety bez prądu, woda ze studni.Było fantastycznie, ale w tym roku niestety nie dam rady z dwójką dzieci 5 lat i 5 miesięcy długo wytrzymać w takich warunkach, więc prosba o dobre pole w okloicach Mierzei Wiślanej (Mikoszewo, Jantar, Stegna).Bo niedaleko z Wa-wy.

Niestety mąż tylko na weekendy bedzie przyjeżdżał, więc może kto ma dzieci w podobnym wieku tez się wybiera w tamtym kierunku

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj

 

Pisalem przedwczoraj o kempingu w krynicy morskiej:

 

Ja bylem krotko 2 lata temu na kempingu http://www.gallus.noclegiw.pl/. Plusem jest napewno bliskosc do morza a takze cala organizacja kempingu. Na szczegolna pochwale zasluguja sanitariaty - super czyste i nowe. Minusem moze byc uksztaltowanie terenu - duzo gorek, nierownosci itp. W sezonie moze byc tloczno. Zejscie do morza i plaza takie sobie. Jest to akurat zejscie polaczone z portem rybackim. Ceny kempingu z gornej polki.

 

P.S.

Generalnie kemping na + z malym (-) za zejscie na plaze

 

A swoja droga czemu rezygnujesz z Debek? Przeciez tam tez sa fajne kempingi z biezaca ciepla woda i cala infrastruktura kempingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że poczucie humoru tu dopisuje ! :krzykacz:

 

Jeżeli chodzi o Dębki to niestety za daleko ok.2 godz. różnicy w sezonie przy korkach w Gdańsku, a i kilometrów więcej.

Mam nadzieję, że się nie zanudzę z dwójką dzieci przez dwa miesiące, w jednej miejscowości. Dzięki za Krynicę, ale trochę duża miejscowość, ja szukam zdecydowanie mniejszej. :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stegny a w zasadzie kempingu 180 nie polecam Stegna

 

Jest camping polecany przez forumowiczów 169

Minusem jest strome zejście na plażę(schody) więc wycieczka z wózkiem odpada.

 

A może na Wyspie Sobieszewskiej kolega Lepciak tam kotwiczył klik

http://www.camping.gdansk.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jako ze w tym roku chciałbym wczasy zacząć od wschodu mam pytanie do weteranów.Czy we wsi Piaski istnieje jakaś baza, camping lub miejsce pod przyczepe na kilka dni?Może byc prywatna działka.Ewentualnie jakieś inne propozycje z Mierzei byleby tylko nie centrum Krynicy.Bardzo nie lubie tłoku.

Zbyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIASKI

 

camping nr 182

 

82-120 Krynica Morska ul. Słoneczna 4a

 

tel.: 055 247 61 13, 0 600 336 248

 

www: www.campingpiaski.pl

 

GPS: N 54° 25' 51", E 19° 36' 04"

 

kat. 2 liczba miejsc: 220/21 czynny: 1.06-31.08

 

ogrodzony strzeżony nad morzem zadrzewiony pole namiotowe stanowiska caravaningowe domki umywalnie natryski wc sklep plac zabaw dla dzieci dozwolony pobyt zwierząt żeglowanie surfing wędkowanie

 

Tyle z netu, nie byłem, nie widziałem :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu wybrałe sie na przejadżke po mierzeji i jak dobrze pamiętam to w Piaskach widzialem chyba jakiś kamping. Na 100% pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kempingu parę lat temu, porażka niestety, woda w zalewie czarna i śmierdzi jak nie wiem co a warunki sanitarne takoż samo.

Szkoda czasu, ale może sie choć trochę poprawiło ?

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to mozna po drugiej stronie zatoki kupic swieżego węgorza za smieszne pieniadze . Przez dwa dni jedliśmy tylko te padalce . oliwa , sol , pieprz !

To było 4 lata temu. Woda w Zatoce faktycznie nie cuda , ale od strony morza cisza i spokój !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi, miejscowość Piaski na mierzeji nie leży na wschodzie. Potwierdzam jest tam kemping, moze troche ubogi, ale jest tam cisza i spokoj. Plaża od strony pełnego morza też nie przeludniona. zawsze w wolny weekend tam jadę, bo jest pusto. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.