Skocz do zawartości

szukam luznego kempingu


gogi123

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kepingu moze cos polecicie. Chodzi mi o taki na ktorym jest sporo luzu tzn spore odleglosci przyczepa od przyczzepy namiotu itp. Jezdzilem zawsze na jezioro zdbickie ale ostatnio kemping podupadl. Tzn bylem teraz 3 dni i tak:

sanitariaty zaniedbane, prysznice brudne, juz zadna lampa nie oswietla terenu, trawa po kolana i za 2 osoby przyczepe auto i prad zaplacilem 35zl/dobe wiec mysle ze sporo. Tyle ze najblizsza przyczepa byla dobre 10 metrow i wiecej dalej

 

Jesli chodzi o warunki sanitarne nie musi byc lux wazne zeby byly czyste. Mile widziane tez jakies drzewka co by jak na patelni nie stac :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki całkiem pusty to faktycznie przesada ale też jestem zainteresowana niezbyt zaludnionymi kempingami. W piątek wyruszamy wreszcie na nasz upragniony urlop :)

Planujemy docelowo zatrzymac się gdzieś na zachodnim wybrzeżu. Nie mamy jeszcze konkretnych planów, na razie namiętne przeszukuję starsze posty i... mam mętlik :)

Zanim jednak dotrzemy nad nasze morze, zastanawiamy się nad zakotwiczeniem gdzieś w lubuskiem na kilka dni. Z tego co przeczytałam, są tam czyste jeziorka. Nasz starszy syn właśnie kończy kurs żeglarza i chcielibyśmy dać mu szansę pochwalenia się swoimi żeglarskimi umiejętnościami a zatem najlepsze byłoby jeziorko z wypożyczalnią żaglówek :)

Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czerwcu w Czaplinku na kampingu Drawtur - sanitariaty na wysokim poziomie . Ogólnie kamping godny polecenia.

Wczoraj wróciłem z półwyspu lipa , kamping bardzo fajny , dużo miejsca na przyczepy , możliwość rozpalenia ogniska , niezły pub no i wokół woda woda woda . Lecz sanitariaty bardzo kiepskie . W moim odczuciu brak pisuarów w męskiej toalecie to totalna porażka . Co trzeba obiektywnie przyznać jest czysto. Właściciel zapewnia że w przyszłym sezonie będą nowe sanitariaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieduży kemping, razem z domkami, nad jeziorem, pod lipami sie stoi, sanitariaty czyste, atmosfera rodzinna, bramy na noc zamykane, do pięknego rynku w Czaplinku 10 minut rowerem, do sklepu 5, na plaży ratownik, niedaleko do amfiteatru nad jeziorem, gdzie czasem odbywają się tańce, spędziłem tam w sumie ze 3 miesiące życia kempingowego, do dziś jestem zakochany w Czaplinku.

 

Mówię o Campingu Czaplinek, nie o Drawturze, one są obok siebie(15 min piechotą), ale na Drawturze duużo więcej ludzi choć też fajnie, ale wg. mnie Camping Czaplinek lepszy, szczególnie o zachodzie słońca jak sie stoi przedsionkiem do jeziora. Bajka.

 

Tylko uważajcie z wjazdem, bo z szosy jadąc od Czaplinka trzeba w lewo skręcić z dość dużym spadkiem a w zasadzie progiem takim i moja długa przyczepa zahacza tylnymi podporami.

Lepiej pojechać dalej i zakręcić pod zamkiem w Drachimiu, na placyku i jadąc z powrotem się wjeżdża już bez przeszkód.

 

Myślę, że w stosunku cena/jakość/spokój- bezkonkurencyjny. Polecają go sobie Niemcy i Holendrzy i to raczej pocztą pantoflową.

 

Ale to jest tylko moja opinia, reklamacje nie będą uwzględniane. :)

 

Jacek.

 

Aha, do morza 100 km, na wycieczki w sam raz.

Są kajaki, rowery wodne i szybka 470, więcej żaglówek do pożyczenia w Drawturze,

a i koniecznie popłyńcie stateczkiem Europa po jeziorze albo na wyspę Bielawę, 15 km do Bornego Sulinowa, byłego zamknietego miasta radzieckiego, jest co zobaczyć, a tam, pan Michalak oprowadza z latarkami po bunkrach i poligonie...

EEEch, godzinami bym mógł opowiadać....

A i bym zapomniał, po klucz od przepięknego kościółka nad deptakiem( tego mniejszego, gdzie był zamek), to trzeba pójść do księdza i wynegocjować ...

Najlepszy sklep to na rynku jest, po prawej, a po drodze serwis rowerowy na ul Drachimskiej...

Burmistrza poprzedniego tez poznałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku - suuuper opis :)

Właśnie takie informacje są bezcenne.

Czyli już wiemy, ze w Czaplinku na pewno nas zobaczą :) Być może po drodze zaliczymy jakieś jeziorko w lubuskiem. Zastanawialiśmy się też nad kilkudniowym pobytem w Kołczewie http://www.campingtramp.pti.pl/ ale jak zobaczylismy ceny tego kampingu to... :) Za 4 osoby + auto + czepa + prąd zapłacilibyśmy prawie 100 :) A tez jesteśmy w trakcie spłacania naszej czepy :)

Zobaczymy gdzie nas poniesie. Bo własnie to jest najpiekniejsze w karawaningu - dziś jesteś tu, jutro tam :)

Juz się nie mogę doczekać. Jedziemy w piątek w nocy :)

Nasz zestaw to: Astra + Dethleffs z naklejkami forumowymi :)

Pozdro

Grażyna i Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem teraz w miejscowosci zdbice. To jakies 20km od czaplinka. Za 2osoby z przyczepa i autem +prad zaplacilem 34zl/doba. Ale trawa po kolana, balagan, totalny brak oswietlenia i prysznice brudne. A bylem tam 2 lata z rzedu i bylo o wiele lepiej. Czaplinek bredzie dobra zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jest kemping w Piasecznie, z lewej strony jeziora, nad zatoką z takimi brzegami jak we fiordzie norweskim.

Trudno dosyć trafić ale podobno jest nowy najemca i miało być fajnie, do cywilizacji jakieś 10 km.

Duża zaleta.

 

Jacek.

 

A, i jedzcie zobaczyć Jezioro Drawskie od północy, tam jest droga dookoła na wzgórzach, widoki cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.