Skocz do zawartości

Proszę o info...


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynam szukać tej jedynej...

Mam zamiar w sobotę wybrać się do osławionego przez Was Kutna i zobaczyć na miejscu co tam jest. Podoba mi się np. to: http://centrumcampingowe.otomoto.pl/inny-przyczepa-tec-440-king-T855932.html

Co myślicie o tym modelu ?

Mam przede wszystkim pytanie do osób, którzy byli w Kutnie. Czy w przedziale cenowym do 8000-9000 zł jestem w stanie wybrać tam coś interesującego dla 4-osobowej rodziny ?

 

I od razu pytanie z innej beczki.

Podobno do holowania przyczepy należy miec zamontowane dodatkowe lusterka przy aucie. Widziałem takowe w sklepie ale jest problem z moim autem. Mianowicie w moim samochodzie lusterka boczne są w pionie (jak w busach). Czy tego typu lusterka są gdzieś dostępne w sprzedaży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się chol...ie ta podobała http://www.allegro.pl/item506635931_ace_viceroy_1990_4_0s_rok_z_namiotem.html

a co do lusterek to nie wiem czy jest konieczność ale się nie da jechać nawet ominięcie roweru - masakra nie wiesz czy ktoś nie zaczął cię wyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie da jechać nawet ominięcie roweru - masakra nie wiesz czy ktoś nie zaczął cię wyprzedzać

 

Z tym raczej bym sobie poradził. Mam doświadczenie w ciągnięciu dużo dłuższych ogonów. Bardziej się obawiam panów w "białych czapkach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, przyczepka ładna, podobna do mojego Sterckemana, zresztą chyba obie marki wyszły z jednej "stajni" Trigano...

co do lusterek, ( tez mam berlingo ) da sie jechac bez nich, ale widocznośc z tyłu jest bardzo ograniczona, szczególnie od skraju jezdni, bo przyczepka ma 2,10 szerokości a berlingo 1,73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, co do lusterek, ( tez mam berlingo ) da sie jechac bez nich, ale widocznośc z tyłu jest bardzo ograniczona, szczególnie od skraju jezdni, bo przyczepka ma 2,10 szerokości a berlingo 1,73

 

jak jedzie bez CB to moze miec problem z "misiaczkami" co do widocznosci to sam w ostatnia sobote przetestowalem ciagniecie "zielonej" bez dodatkowych lusterek i spokojnie mozna sobie poradzic , jezeli odsloni okna na przodzie i tyle przyczepki bedzie mial super widok w wewnetrznym lusterku na to co sie dzieje za nim :hop1:

a boczne lusterka w naszych samochodach tez daleko wystaja wiec jest w miare dobra widocznosc :ok:

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hop1: Witam wszystkich serdecznie.Ja zaczynam dopiero pisać na waszym forum-chociaż obserwuję go bardzo uważnie już długo,jest super ciekawe i można wiele się tu nauczyć.Ale do rzeczy wczoraj z męzusiem zakończyliśmy sukcesem zjeżdzanie naszego kraju w celu zakupu przyczepki.To nasza druga budka ,z pierwszej byliśmy bardzo zadowoleni ale okazała się mała na naszą 4osobową rodzinkę no i bez wc.Nowa posiada to o czym marzyliśmy.Jesteśmy z ok.Szczecina zjeżdziliśmy ok.2500km.byliśmy w Kutnie właśnie po tego Teka mieliśmy daleko z 2 małych dzieci ale pan zapewniał ze jest ok.Jak mogę ci radzić to sobie odpuść,zdjęcia są superale w szafkach po prawej stronie wychodzą wnętrzności,jakaś otulina dykta,sufit się rozchodzi,bo jest pokryty białymi sklejkami na wzór paneli,zapach też ma wiele do życzenia.Ja byłam zawiedziona Kutnem,może tak trafiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kutnie właśnie po tego Teka mieliśmy daleko z 2 małych dzieci ale pan zapewniał ze jest ok.Jak mogę ci radzić to sobie odpuść,zdjęcia są superale w szafkach po prawej stronie wychodzą wnętrzności,j

Witaj na forum.

Mona nie żebym się czepiał, nie żebym miał coś przeciwko Tobie, nie żebym miał jakiś układ z komisem. Ale mam jakieś dziwne odczucia. Pierwszy post na forum, piszesz, że przejechaliście prawie 2500km i ani słowa o poprzednich komisach/sprzedawcach, a do Koszalina macie blisko i spory wybór, używasz małych dzieci jako karty przetargowej, nie wiem co o tym myśleć. Bardzo bym chciał się mylić w swoich osądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co przesadzać... Padła akurat propozycja konkretnej przyczepki, więc jest możliwe, ze ktoś akurat ją widział...

"Ja byłam zawiedziona Kutnem, może tak trafiłam." nie demonizowałbym naszej nowej forumowiczki :hop1:

 

jednakże wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.