Skocz do zawartości

szukanie " Łosia"


mar1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Po trzech tygodniach intensywnych poszukiwań, przejechaniu 1800 km muszę z przyrością stwierdzić, że osoby zamujące się handlem przyczep szukają głupszych od siebie... jestem zrozpaczony brakiem pełnych informacji o wadach czy usterkach przyczep, niektóre są przecenione i stoją po kilka mieisięcy na placach i nie wierze w to, że sprzedawca nie wie o np. przeciekach czy uszkodzeniach mechanicznych... jak się dzwoni to wszystko cacy, "jak nówka" ... ogólnie nie ma do czego sie przyczepić, więc pakuje tyłeczek w auto i zasuwam 200 km aby to cudo obejrzeć i kupić, po wnikliwym ogladaniu okazuje sie, że wcale to nie takie cudo a coś czego nikt od miesięcy nie chce kupić i ja również tego nie kupie... Uważam, że każdy kto został w ten sposób niedoinformowany o ewentualnych wadach przyczepy i wybrał się tak jak ja tyle km powinien opisać to miejsce i jaka to przyczepka oraz jej wady... wile osób może uniknąc niepotrzebnej drogi i marnowania czasu.

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety na to nie ma rady jedynie nagrywać i oddać sprawę do sądu ale kto się w to będzie bawił.ja miałem takie same przeboje jak kupowałem samochód a wydawało się że z przyczepkom będzie łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dodać danego sprzedawcę do bazy danych jaką stworzyliśmy dla własnych potrzeb i opisać , ja tak zrobiłem , bo darmo przejechałem 1600 km tu mamy taki kącik http://www.forum.karawaning.pl/viewforum.php?f=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesienią zamieniałem przyczepki i wiem ile trzeba km , telefonów wykonać i kupiłem niby wszystko oki sprawdzałem opukałem i remoncik łazienki musiałem zrobić , bo dopiero w wydłubaniu było widać zaciek , ale już zrobione , czekam wiosny.

 

Jednak zakup jesienią jest lepszy po sezonie - taniej im bliżej wiosny ceny rosną , no ja jeszcze miałem to szczęście , że jesienią euro było na normalnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać u prywatnych właścicieli. Nie ma co się zniechęcać. Ja szukałem przez kilka miesięcy, przejechałem parę tyś km i obejrzałem ich z kilkadziesiąt sztuk. I ostatecznie kupiłem od prywatnego użytkownika :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mało jeździłem za przyczepami. Zrobiłem sobie nawet mały ranking.

Miejsca:

1. Przyczepa fana karawaningu

2. Przyczepa sympatyka karawaningu normalnie eksploatowana

3. Przyczepy sprowadzone oferowane przez wyspecjalizowane centra lub import prywatny

4. Na samym końcu przyczepy sprowadzane przez komisy samochodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.