Skocz do zawartości

Bałtyk-kempingi


kris43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jeżdżących nad nasze morze.Mam przyczepę od tamtego roku,chcę ruszyć latem gdzieś nad morze.Podpowiedzcie gdzie uderzyć najlepiej.Pochodzę z mazur więc wyjazd np.pod Szczecin to trochę za daleko.Jak macie jakieś propozycje to będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich jeżdżących nad nasze morze.Mam przyczepę od tamtego roku,chcę ruszyć latem gdzieś nad morze.Podpowiedzcie gdzie uderzyć najlepiej.Pochodzę z mazur więc wyjazd np.pod Szczecin to trochę za daleko.Jak macie jakieś propozycje to będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

Na forum jest sporo do czytania na ten temat. Np to (znalezione w 5 minut :nono: ) :

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=857

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4284

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3923

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3157

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3351

 

Wystarczy trochę poszukać :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

affa mam ochotę wybrać się na długi wekend w Boże Ciało.Chciałbym ulokować się blisko morza,może być w spokoju (a nawet wolę).Jadę z rodziną czteroosobową.Może ty masz jakieś propozycje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.06 jeszcze tłumów nie będzie, ale nie polecam kempingów do których stosunkowo blisko mieszkańcom dużych miast, czyli Mierzeji Wiślanej- weekendowe wizyty Elblążan, Warszawiaków, a to by było najbliżej.

 

nie polecam kempingów Trójmiejskich, chyba że chciałbyś przy okazji pozwiedzać.

wtedy albo Orlinek w Gdańsku-Sobieszewie, albo Sopot Kamienny Potok

 

z kolei Półwysep Helski będzie już oblegany przez surferów, trudno będzie o miejsce na Małym Morzu, ale na którymś z kolejnych kempingów znajdziesz, tylko nie koniecznie bezpośrednio przy wodzie. te kempingi mają zwykle ryczałtowców w linii brzegowej.

zaletą jest szybko nagrzewająca się woda płytkiej zatoki Puckiej! warto zabrać rowery. jeżeli wybierzesz Trójmiasto to również jest gdzie pojeździć

 

luźniej będzie na zachód od Władka, ale zastanów się czy chcesz spędzić weekend na kempingu (wtedy wybieraj wypasiony kemping, na którym się nie będziesz nudził) czy dobrą bazę wycieczkową. kąpiele raczej w czerwcu nie wchodzą w rachubę, temp. wody jeszcze niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłabym Ci Półwysep Helski - oprócz kempingów nad zatoką, faktycznie obelganych przez surferów, znajdziesz tu np. "Pod Cyprysami" (wysoki standard, zadbany teren). Co prawda nie posiada własnej linii brzegowej ale jest świetnym punktem wypadowym.

A na Helu bez względu na pogodę nie sposób się nudzić - fokarium w Helu, kompleks basenów pod Jastarnią, ścieżki rowerowe wzdłuż zatoki... aż się rozmarzyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosman ma odwieczny problem z galerią :)

 

w zeszłym roku tam nie dojechałem, ale widzę na forum tak pozytywne opinie o bazie pod lasem, że w tym roku koniecznie muszę tam zajrzeć!

 

bosmanie, wiem że masz problemy z netem, dlatego jak to przeczytasz to zapodaj mi jakąś fotkę placu zabaw i napisz czy da się tam pojeździć na rowerach. mnie interesują trasy na których dam radę pociągnąć przyczepkę z dwójką dzieci. nie musi być asfalt, ale piach i inne grząskie podłoże odpada, chyba że naprawdę miejscami tylko.

i napisz, czy można toaletę turystyczną opróżniać, bo na ostatnim kempingu nie było i musiałem do domu wieźć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@affa na rowerach da sie pojezdzic i to bardzo, na sciezki asfaltowe przyjdzie poczekac jeszcze z trzy lata (wlasnie dostalismy kilka groszy na prowadzony przeze mnie w tym temacie projekt) ale to co jest na dzis nawet spokojnie daje sie ujezdzac (rowniez z przyczepka)

 

galeria lezy, to fakt, ale jak tylko skoncza przebudowe wiezy na Rowokole obiecuje posiedziec nad tym (obecnie slabo iplus hula)

co zas sie tyczy placu zabaw to przestawilismy go w tym roku o kilkadziesiat metrow (w bardziej naslonecznione miejsce) i trwa totalna przebudowa (do Bozego Ciala bedzie skonczona raczej)

pzdr

robert

 

ps stan na dzis moge wrzucic ale nie wiem czy to zachecajace bedzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę gorąco polecić kemping Horyzont na samym klifie

 

A nie uważasz, że należy najpierw przywitać się w dziale http://www.forum.karawaning.pl/viewforum.php?f=20&sid=1187307ffc8c998c15dae82d54100c5a oraz uzuupełnić profil ?

Po takim wejściu mam wrażenie, że reklamujesz własny kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim www.camping.kolobrzeg.pl baltic78@post.pl byłem tam nie jednokrotnie i naprawdę jestem z tego miejsca i miejscowości bardzo zadowolony jako miejsce wypoczynku.

 

Pozdrawiam Jacek K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.