Skocz do zawartości

Kemping w Toruniu


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Naszą najbliższą trasę nad morze musimy podzielić na dwa etapy, żeby nie zamęczyć siebie i dziecka. W zeszłym roku zatrzymaliśmy się w Malborku, w tym chcemy w Toruniu. Chciałam prosić o polecenie kempingu w Toruniu - będę wdzięczna bardzo, bardzo :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Naszą najbliższą trasę nad morze musimy podzielić na dwa etapy, żeby nie zamęczyć siebie i dziecka. W zeszłym roku zatrzymaliśmy się w Malborku, w tym chcemy w Toruniu. Chciałam prosić o polecenie kempingu w Toruniu - będę wdzięczna bardzo, bardzo :bukiet:

może coś takiego http://camperpark.pl/main.php?lang=pl&no_menu=0&country=1&type=1&id=27800&x=18.61391&y=53.00149&z=10 ale sam tam nie byłem :bukiet:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :bukiet: Generalnie jedyny, który przez google znalazłam niestety. Jest 500 metrów od dworca głównego, blisko mostu kolejowego, więc pewnie głośno, smrodliwie od podkładów. W opisie mają, że sklep całodobowy i sprzedają w nim alkohol więc jakoś mało wypoczynkowo i bezpiecznie brzmią. Ale nie byłam więc nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eler1 - OK, dzięki :bukiet:

 

Affa - no właśnie czytałam i wcale mnie opis nie zachęcił do odwiedzin :bukiet:

Myślałam, że może coś się zmieniło. W takim razie raczej ponownie Malbork "zaliczymy" a szkoda, bo tym razem do Torunia chciałam pojechać na pierniki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń jest bardzo fajny i wielka szkoda, że nie ma się gdzie zatrzymać

teoretycznie kemping Tramp mógł się zmienić, ale na pewno nie przenieśli go w inne miejsce :-]

 

a może zróbcie jak załoga z Krakowa, którą widzieliśmy na Starym Mieście w Gdańsku w niedzielę - wjechali z przyczepą między drzewa i tak pewnie stali przez weekend i spali przez nikogo nie niepokojeni :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sposób hhihihihihi gorzej z prądem, chyba, że na dziko z latarni :hop1:

 

Ale generalnie straszna kaszanka, dzwonię po kempingach i cała Karwia działa od 1 lipca, Ambre (Łeba) ani Gallus (Krynica) nie odbiera co źle wróży. Szukam dalej może gdzieś jest już życie na kempingach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, żeby im wierzyć :hop1:

Ja już w prognozy nie wierzę, w zeszłym roku zapowiadali upały i pełne słońce a u nas równo 10 dni lało, dokładnie tyle ile byliśmy, miałam nadzieję, że teraz będzie lepiej ... Pcham się na kilka dni, więc może coś słońca liźniemy, już sama nie wiem, za wszelką cenę chcę ominąć długi weekend a potem to już wakacje i całe stada zlecą się nad morze i będzie jak ciasno jak w kurniku. Ale może rzeczywiście lepiej w drugiej połowie wyjechać, idę oglądać prognozy na TVN, ostateczna decyzja jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi stopień w trzystopniowej skali ostrzeżeń hydrologicznych ogłosił Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dla województw: dolnośląskiego, lubuskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Jednocześnie - jak podaje IMGW - na tym terytorium utrzymują się temperatury dochodzące niekiedy do 30 stopni Celsjusza.

 

Jeśli zrobiłeś zdjęcia burzy w swojej okolicy prześlij je do Onet.pl poprzez serwis CYNK!

 

W lubuskiem przewiduje się deszcze i burze, lokalnie także silne; wiatr w porywach do 90 km/h, miejscami opady gradu. IMGW przewiduje możliwe szkody w drzewostanie, utrudnienia w komunikacji, straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych, a nawet uszkodzenia budynków czy zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów.

 

Najsilniejszy wiatr - o prędkości w porywach nawet do 110 km/h - może wystąpić w woj. zachodniopomorskim. Przewidywana wysokość opadu w czasie burz to 20-30 mm, lokalnie 40 mm.

 

Żródło : onet.pl

Dla woj. opolskiego ogłoszono pierwszy, łagodniejszy stopień ostrzeżenia hydrologicznego. Oznacza on możliwość wystąpienia burz z opadami deszczu i gradu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano obudziła mnie ulewa

prognoza chyba nie pozostawia wątpliwości, że jeśli ten weekend będzie kempingowy to tylko dzięki programowi Campinglife na Polsat2 w sobotę o 19 :-]

 

Olga, ja bardzo chciałem odwiedzić Małe Morze i Bazę pod Lasem w Smołdzinie, a mam na to tylko ten i następny weekend (dwa poprzednie przepracowałem).

ten weekend raczej odpada więc za tydzień zrobię losowanie. tobie też polecam.

a w długi weekend czerwcowy uciekam na kielecczyznę, liczę że tam tłumów nie będzie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Torunia jest miasto Grudziądz napewno poleci je kolega baja02 , i kemping jest jusz czynny http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=134 położony jest przy jeziorze w lesie , jak jest z sanitariami to nie powiem, ale w czasie podróży można odpocząć i zwiedzić stare miasto, solanki przy których odbył się 8.03.2009 zlot kamperów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.