Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekam z utęsknieniem na bieżący numer "Polskiego Caravaningu". Z tego co wiem, będą tam dwa fajne artykuły- jeden naszego kolegi Marcina T o "pożarze w kamperze" oraz drugi...wywiad z Elerem1... o jego miłości...(Vivat Eler1!) "kamperze z Niewiadowa" ( nie wiem czy wiecie, ale Niewiadów wyprodukował kiedyś prototyp kampera, którego właścicielem jest właśnie Eler1- odsyłam do stronki www.mojkamper.webpark.pl ).

PS. Ktoś kiedyś napisał wierszem (chyba Leopold Staff...sorki, jeśli to nie On, ale...skleroza), że najpiękniejszą chwilą w życiu jest oczekiwanie na list a nie... przeczytanie go!

A "mój" listonosz już od furtki krzyczy..."Nie bij proszę...jeszcze nie ma...!!! To nie moja wina...! To Oni!...to Oni w...tej, nooo...Warszawie są temu winni,...że do tej dziury na Podhalu jeszcze "PC" nie dotarł .To "Oni", "Oni"...nie ja!!! Nie bij. Please !!!

I co zrobić? Pobić listonosza? Psa spuścić ze smyczy? A jak zgubił gdzieś "PC" po pijanemu i... zwala wszystko na Warszawę? Ot...czekać pozostaje...czekać. Płacić i czekać.

Pozdrawiam

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły w nadchodzącym numerze:

  • Nowości na Caravan Salon Dusseldorf - część druga
  • Caravaning Brno 2006
  • Mister Camping 2006
  • Kto jest dla kogo? Czyli o PFCC
  • Podsumowanie sezonu turystycznego w PZM
  • Nowe marki samochodów kempingowych
  • Caravaning – to jest to! Zloty z przeszłości
  • Nasz region: Na narty w słowackie Tatry
  • Opony zimowe – gdzie i kiedy trzeba stosować
  • Jazda z przyczepą – lekcja czwarta
  • Krótka historia marki Pilote
  • Jak znaleźć odpowiedni kemping? Przegląd wydawnictw
  • Bezpieczeństwo przeciwpożarowe
  • Tramperem na Wyspy Owcze
  • Podróż do Włoch - część pierwsza
  • W sieci: Fakty i kampery
  • Czytelnicy pytają – my szukamy odpowiedzi
  • Ranking przyczep CCC
  • Kamper z Niewiadowa
  • Caravaning w Rosji
  • Rozkładany „Skamper” z USA
  • Test przyczep Kabe
  • Czytelnicy oceniają: Hobby Exclusive 560 KMFe
  • Czytelnicy oceniają: MooveoC609
  • Zaparkować pilotem - przegląd urządzeń
  • Samochód w kamperze
  • Przegląd rynku
  • Giełda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze, ale powinien jutro być. Wnioskuję to na tej podstawie, że juz dwa razy, gdy we Wrocławiu w Empiku w Rynku nie było w cale, a na pl. Kościuszki był stary, to na drugi dzień tu i tu pojawiał sie nowy :ok:

 

[ Dodano: Wto 23 Sty, 2007 17:55 ]

No i jednak się myliłem :/ I jutro znowu będzie trzeba się pchać do centrum, na szczęscie będę miał czas poza szczytem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem choć cena mnie wkurzyła :ok:

11,90 zł to już lekka przesada

Więcej testów a mniej kolorów to dla mnie byłoby super

Wiem że testy są drogie , przedruki z innych magazynów trochę tańsze ale coś trzeba tam wpisywać a nie tylko wielkie zdjęcie i mało tesktu

Zastanawiam się czy w ogóle kupować ten magazyn...

Pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.